Gizlilik

 

1. www.doktorannem.net alan adının ve web sitesinin (kısaca “Web Sitesi” olarak anılacaktır) tüm hakları www.doktorannem.net'a ve  marka  patent  sahibi  Duygu Gür ÜNAL’a aittir.

2. www.doktorannem.net, istatistiki amaçla ve gerektiğinde hukuki amaçla kullanmak üzere kullanıcıların IP adreslerini tespit etmektedir. Bu IP adreslerini oturum bazında tespit edip, veritabanında saklamaktadır. www.doktorannem.net, IP adreslerini sınırlı kalmamak kaydıyla demografik, istatistiki ve pazarlama gibi amaçlar için kullanabilir. Kullanıcılar, www.doktorannem.net’u IP adreslerini tespit etmesi ve bu adresleri -kişisel bilgileri ifşa etmeksizin- dilediği gibi kullanmasından ötürü hiç bir şekilde dava etmeyeceğini ve hak talep etmeyeceğini beyan ve taahhüt eder.

3. Üyelik, mesajlaşma, formlar, anketler ve diğer şekillerde elde ettiği bir takım kişisel bilgileri www.doktorannem.net dilediği gibi kullanmakta serbesttir. www.doktorannem.net bu bilgileri, işbu gizlilik politikası belgesinin 6. Maddesi kapsamında, üyenin gerçek kimliği ve kişisel bilgileri açığa çıkmaksızın, işbirliği içinde bulunduğu kişiler tarafından / vasıtasıyla doğrudan veya dolaylı olarak her türlü şekilde kullanabilir.

4. Kişisel bilgiler, gerektiğinde kullanıcıyla temas kurmak için de kullanılabilecektir. www.doktorannem.net tarafından talep edilen bilgiler veya kullanıcı tarafından sağlanan bilgiler veya www.doktorannem.net Web sitesi üzerinden yapılan işlemlerle ilgili bilgiler; www.doktorannem.net ve işbirliği yaptığı kişi ya da kurumlar tarafından, www.doktorannem.net’un üyeleri ve müşterileri ile yaptığı sözleşmeler ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında da, kullanıcının kimliği ifşa edilmeksizin çeşitli istatistiki değerlendirmeler, veritabanı oluşturma ve pazar araştırmalarında kullanılabilecektir.

5. www.doktorannem.net, www.doktorannem.net üzerinden başka sitelere link verebilir. Bu linklerden erişilen sitelere verilen bilgilerden dolayı www.doktorannem.net herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. Erişilen bu sitelerden (sınırlı olmamak kaydı ile) yapılacak alışverişlerden doğacak her türlü zararlardan www.doktorannem.net sorumlu değildir ve kullanıcı bu linklere eriştiğinde sorumluluğun kendinde olduğunu kabul ve beyan eder.

6. Kişisel bilgiler; kişi adı-soyadı, adresi, telefon numarası, e-mail adresi ve kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü bilgiyi içermekte olup, kısaca “Gizli Bilgiler” olarak anılacaktır. www.doktorannem.net, işbu gizlilik politikasında aksi belirtilmedikçe kişisel bilgilerden herhangi birini www.doktorannem.net’un işbirliği içinde olmadığı şirketlere ve üçüncü kişilere açıklamayacaktır.

7. Aşağıda belirtilen sınırlı durumlarda www.doktorannem.net, işbu “Gizlilik Politikası” hükümleri dışında kullanıcılara ait bilgileri üçüncü kişilere açıklayabilir. Bu durumlar sınırlı sayıda olmak üzere;

a. Yetkili hukuki otoriteler tarafından çıkarılan ve yürürlükte olan Kanun, Kanun Hükmünde Kararname, Yönetmelik v.b. gibi hukuk kurallarının getirdiği zorunluluklara uyulmasının;

b. www.doktorannem.net’un üyeleri ve müşterileri ile yaptığı sözleşmelerin gereklerinin yerine getirilmesi ve bunların uygulamaya konulmasının;

c. Yetkili idari ve adli otorite tarafından usulüne göre yürütülen bir araştırma veya soruşturmanın yürütümü amacıyla kullanıcılarla ilgili bilgi talep edilmesinin ve
d. Kullanıcıların hakları veya güvenliklerini korumak için bilgi verilmesinin gerekli olduğu hallerdir.

8. www.doktorannem.net, kişisel bilgileri gizli tutmak için tüm tedbirleri almaya taahhüt etmektedir. www.doktorannem.net’ un gerekli önlemleri almasına rağmen Web Sitesine yapılan her türlü şirket içi veya dışı saldırı sonucu kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü şahısların eline geçmesi durumunda www.doktorannem.net’un herhangi bir sorumluluğu bulunmayacaktır. Kullanıcı bu zararlardan www.doktorannem.net’ u sorumlu tutmayacağını kabul ve beyan eder.

9. www.doktorannem.net, işbu “Gizlilik Politikası” hükümlerini dilediği zaman Web Sitesi’nde yayınlamak suretiyle tek taraflı olarak değiştirebilir. www.doktorannem.net’ un değişiklik yaptığı “Gizlilik Politikası” hükümleri Web Sitesi’nde yayınlandığı tarihte yürürlülük kazanır.

Üye girişi

Şifre Beni Hatırla Şifremi Unuttum
Üye Ol

Reklam

Bu sitede yazılan herşey bilgilendirme amaçlıdır, tavsiye niteliğindedir. İlaç, reçete ve tedavi yerine geçmez. Özellikle tıbbi durumlarda bebeğiniz/çocuğunuzu en iyi tanıyan, bebeğinizin gelişimini takip eden çocuk doktorunuza danışmanız önerilir.
Web Tasarım Artonomi Web Tasarım